Yönetim Kurulu Başkanlığı

Kemal AÇIKEL (Yönetim Kurulu Başkanı)

  Sayın AÇIKEL, 5 Ekim tarihinde İzmir'de doğdu. 2010 tarihinde Ödemiş   50.Yıl İlköğretim Okulu'ndan mezun oldu. 2016 yılında lise eğitimini   tamamlayarak 2016 Eylül'den beri İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde eğitimine devam   etmektedir. Ayrıca 2018 yılında beri Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet Programı ve Akdeniz Bilim ve Araştırma Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği'nde eğitimine devam etmektedir. 2013-2015 yılları arasında Ödemiş İzciler Derneği, 2015- 2017   yılları  arasında Uluslararası Eğitim ve Kültür Derneği'nde Üst Düzey Yöneticilik   görevlerinde bulunmuştur. Sayın AÇIKEL, ayrıca orta derece İngilizce ve Fransızca bilmektedir.  

Ebru AYDIN (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

Sayın AYDIN, 4 Ekim tarihinde İzmir'de doğdu. 2009 yılında Pınarbaşı Kardeşler  İlköğretim Okulu'ndan mezun oldu. Lise eğitimini 2015 yılında Bornova Kız Meslek Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü'nden başarı ile eğitimini tamamladı. 2017 yılından beri İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Sayın AYDIN, Akdeniz Bilim ve Araştırma Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yazılım Mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nde eğitime devam etmektedir. Sayın AYDIN, şu an da Uluslararası Tarih Öğrencileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmekte olup orta derece de İngilizce bilmektedi

Ruken ALTUN (Genel Sekreter-Yönetim Kurulu Başkan Vekili)

Sayın ALTUN, 28 Temmuz tarihinde İzmir'de doğdu. 2008 yılında İhsane-Tuna Dıravacıoğlu İlköğretim Okulu'ndan mezun oldu. Lise eğitimini 2015 yılında Gülsefa Kapancıoğlu Anadolu Lisesi'nde başarı ile tamamladı. 2016 yılından itibaren İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Fakültesi Tarih Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. Sayın ALTUN, orta derecede İngilizce bilmektedir. 

Dursiye EREN (Sayman Üye)

Durmuş AÇIKEL (Yönetim Kurulu Asil Üyesi)

Sayın AÇIKEL, 7 Temmuz tarihinde Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk ve orta eğitimini 1982 yılında Birgi İlköğretim Okulu'nda tamamladı. 1987 yılında Ödemiş Lisesi'nde eğitimini tamamladı.  Şu an SÜTBANK A.Ş. Kalite Kontrol Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Sayın AÇIKEL, orta derece İngilizce bilmektedir.